BulutBarkod Özellikleri - Fatura Yazdırma

BulutBarkod Özellikleri - Fatura Yazdırma

Satışı gerçekleştirip CRM için müşteri bilgilerini aldınız. Fatura yazdırmak için bir aşama kaldı. Yazdır düğmesine basmak.

Weblen Fatura tasarım sistemimiz ile mevcut faturanız sistemimize tanımlanır. Müşteri adı, vergi numarası, ürünler tarihler gibi bilgilerin faturanızda nereye geleceği hizalanır. Faturayı yazdıracağınız zaman BulutBarkod fatura altyapısı ile iletişime geçerek ilgili alanlara verileri yerleştirir ve size sadece çıktı almak kalır.

n11, GittiGidiyor, HepsiBurada, ÇiçekSepeti gibi mağazalarda satış yapıyor musunuz? Sistemimize API bilgilerinizi tanımlayarak pazaryerleri satışlarınızın faturalarını da kolaylıkla yazdırabilirsiniz. Pazaryerleri ile entegrasyon yazımıza da göz atınız.

Sadece faturalarınıza değil, hediye kuponu, kargo slibi, teknik servis sözleşmesi, temlik formu gibi çokca yazılı dökümanı sisteme tanımlayabilir, yazdırma formu aracılığıyla alanları doldurup hızlıca yazdırabilirsiniz.

Mağazacılık süreçleriniz için profesyonel bir çözüm arıyorsanız BulutBarkod ile ilgili detaylara blog ve mağaza yazılımı sayfalarından bakabilir, Barkod Sistemi BulutBarkod'u hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

fatura, e-fatura, e-defter, fatura tasarımı
2018-04-10 02:08:35

Mağazacılık Süreçleriniz İçin
En İdeal Sistem, BulutBarkod

Alanda ihtiyaçların tespiti ve sistemin iyileştirilmesi, yılların tecrübesi ile güçlendirildi. BulutBarkod depo, mağaza, stok, personel, müşteri, muhasebe gibi çokça ihtiyacınıza çözüm olarak geliştirildi.

Teklif Alın

Bizi Arayın

Bazen sorularınızı ya da ihtiyaçlarınızı telefonda açıklamak daha kolay olabilir, hafta içi 09.30 – 17.00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

0542 4 932536

Bize Yazın

Sorularınız ve sorunlarınız için bize e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Mesajlarınıza en geç 1 iş günü içinde dönüş yapıyoruz.

İletişim Sayfası