BulutBarkod Özellikleri - Sürekli Güncel

BulutBarkod Özellikleri - Sürekli Güncel

BulutBarkod temellerini barkodlu ve tartılarak satılan ürünlerin satıldığı bitkisel marketlerde attık. Sonrasında telekomünikasyon, tekstil, oyuncak, ayakkabıcılık gibi alanlar ile devam ettik. Bu süreçte sistemin gelişmesinde 3 önemli unsur rol almaktaydı.

Geliştirme Prensibimiz

  • Geliştirme isteği
  • Müşterilerin talepleri
  • Saha analizi sonucu gereksinim ihtimali olan geliştirmeler.

Bir kullanıcının ihtiyacı değerlendirilerek yol haritamıza sokulur. Öncelik seviyesine göre zamanına karar verilerek sisteme dahil edilir.Bulut ve online mağaza sistemi olmamız sebebiyle tüm kullanıcıların aynı özelliği kullanabilmeleri sağlanmış olur.

"Personel ürünleri excell'e saymış" sorununa karşılık olarak gerçekleştirilen "Excell sayımı ile mağaza sayımı yapabilme" özelliği eklenmiştir.
"Mağazalar müşterilerine bir şekilde ulaşmalı" düşüncemiz ile toplu SMS gönderebilme özelliği sisteme eklenmiştir.
"Personel satış yapıyor tamam ama ya fazlası?" düşüncesi ile "Kartlı Personel Takibi" çözümü geliştirilmiştir.

Barkodlu satış sistemimiz süreçlerinizi en iyi şekilde yönetebilmeniz gayesiyle sürekli olarak güncellenmektedir. Bir fikriniz mi var? Bize panelinizden ulaşın. İşinizi kolaylaştırmanın verdiği mutlulukla onu da hallederiz!

cloud, saas, barkod
2018-03-24 03:35:38

Mağazacılık Süreçleriniz İçin
En İdeal Sistem, BulutBarkod

Alanda ihtiyaçların tespiti ve sistemin iyileştirilmesi, yılların tecrübesi ile güçlendirildi. BulutBarkod depo, mağaza, stok, personel, müşteri, muhasebe gibi çokça ihtiyacınıza çözüm olarak geliştirildi.

Teklif Alın

Bizi Arayın

Bazen sorularınızı ya da ihtiyaçlarınızı telefonda açıklamak daha kolay olabilir, hafta içi 09.30 – 17.00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

0542 4 932536

Bize Yazın

Sorularınız ve sorunlarınız için bize e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Mesajlarınıza en geç 1 iş günü içinde dönüş yapıyoruz.

İletişim Sayfası