Soru-Cevap

BulutBarkod hakkında tarafımıza iletilen sorulardan bazılarını derledik. Aşağıdan sıkça sorulan sorulara gözatabilirsiniz.

Sorunuzun yanıtını aşağıda bulamadıysanız, aciliyetine göre size uygun olan dilediğiniz iletişim yöntemi ile bize ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Bize Ulaşın

Genel Sorular

  • BulutBarkod Nedir?
  • Gerekli donanımlar neledir?
  • Yatırım yapmam gerekiyor mu?
  • Kullanabilmek için özel eğitim gerekli mi?
  • İhtiyaç halinde nasıl destek alabilirim?
  • İnternet olmadan BulutBarkod kullanabilir miyim?
  • İşletmeme özel bir ihtiyaç olduğunda nasıl değerlendiriliyor?
BulutBarkod mağazacılık süreçlerinizi online olarak yönetebileceğiniz ayrıntılı yönetim sistemidir. Depolarınızı, tüm mağazalarınızı, ürünlerinizi, personel ve müşterilerinizi yönetebilir, detaylı raporlama ve yönlendirmeler ile finans yönetiminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Teknik olarak BulutBarkod'u kullanabilmeniz için herhangi bir laptop, tablet, miniPC hatta telefon yeterlidir. Satış sürecinizi hızlandırmak adına gereken tek şey barkod okuyucudur.
BulutBarkod internet tabanlı bir yönetim sistemidir ve herhangi bir yatırım, donanım veya pahalı program kurulumu gerektirmez. Ayrıca güvenlik, yedekleme gibi süreçlere de ekstra harcama yapmazsınız.
BulutBarkod herhangi bir internet kullanıcısının rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Herhangi bir sayfaya üye olabilen, form doldurabilen temel bilgisayar yetenekleri olan herkes kolaylıkla kullanabilir.
Müşteri memnuniyeti ilk sıramızda. Problem önceliğinize göre iletişim sayfalarımızdaki yöntemlerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Dilerseniz bize e-posta gönderebilir, dilerseniz canlı chatten uzman ekibimizle yazışabilir ya da telefonla destek alabilirsiniz.
BulutBarkod web(internet) tabanlı bir uygulamadır. Mağaza ve yönetim panelinize erişebilmek için internetiniz olması gerekir. Günümüzde internet kesinti oranları çok düşmüş olsa da kesinti anında akıllı telefonunuzdan hotspot açarak tüm süreçlerinize devam edebilirsiniz. Ayrıca kolay işlem sayfaları ile excel'e okuttuğunuz siparişlerinizi internet geldiğinde de hızlıca sisteme işleyebilirsiniz.
BulutBarkod her ne kadar gelişmiş bir yönetim sistemi olsa da mevcut haline müşterilerin ihtiyaçlarını gözlemleyerek geldi. Sizden gelebilecek her talebi titizlikle değerlendiriyor hızlıca sistemimize dahil ediyoruz.

Mağazacılık süreçlerinizi yönetebileceğiniz BulutBarkod'u hemen satın alın, tüm süreçlerinizi Bulut Barkod sistemimize bırakın.

Kullanmaya Başlayın

Profesyonel Ekip

BulutBarkod Özellikleri

BulutBarkod hakkında detaylı bilgi için özellikler sayfalarımıza göz atabilirsiniz. Çokça sektöre hizmet veren BulutBarkod hakkında başka sorularınız mı var?

Dilerseniz iletişim sayfalarından hızlıca bize ulaşabilirsiniz.

Bir Uzmanla Konuşun

Hizmet Verdiğimiz Sektörler