Mağaza-Depo Sayım Hizmeti

BulutBarkod ile mağaza sayımlarınızı telefon ve tablet yardımıyla kolaylıkla yapabilirsiniz. Sayım hizmetini dışarıdan almak isteyen müşterilerimizin mağaza ve depo stoklarını profesyonel ekibimizle sayıyor, sayım sonuçlarını raporluyoruz.

Sayıma personelin müdahale etme ihtimali olan durumlarda daha doğru sayım sonuçları için bağımsız kuruluşumuza sayımlarınızı yaptırabilirsiniz.

sürece gözatın
Keşif

Ön keşif ürün havuzunuzu incelememizle başlamaktadır. Daha sonra mağaza ve deponuzu inceliyoruz. Bu inceleme yerinde olabileceği gibi görüntülü konuşma ile de yapılmaktadır.

Sayım

Ekip sayısı konum ve mağaza durumuna göre belirleniyor. Belirlenen sayım gün ve saatinde profesyonel ekibimiz sayıma başlıyor.

Raporlama

Sayım bittikten sonra genel durum raporunu, eksik-fazla ürün listelerini raporluyor incelenmek üzere tarafınıza veriyoruz. Tüm kontroller yapıldıktan sonra nihai sayıma göre stoklarınızı düzeltiyoruz.

Ayrıntılar
Sayım sürerken kontrol panelinden sonuçlara erişilebilmektedir. Sayım listesi sayfasından her ürün için anlık düzeltme yapılabilir. Tüm düzeltme ve kontroller yapıldıktan sonra raporlar incelenir. Fazla olan ürünler stoklardan dışarı aktarılarak, eksik olan stoklar dışarıdan stoğa çekilerek sıfırlama işlemi gerçekleştirilir.

Güvenlik Şart
Bazı işletmelerde sayım yapan personeller açık kapatma amacıyla sayımı manipüle edebilir. Bu sebeple sayımı kontrol altında tutamayacak işletmelerin bu hizmeti dışarıdan alması gerekir. Bu noktada ekibimiz ile size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.